Knižky

PRE DETI od 5 rokov

  1. Rozprávka o škriatkovi menom Pe-Pe 1. diel 

  2. Škriatok Pe-Pe v kráľovstve trpaslíkov 2. diel

  3. Škriatok Pe-Pe sa vracia 3. diel

Knižky boli vydané v r. 2013 - 2015 vydavateľstvom Plat4M Books, s.r.o.
Posledné výtlačky je možné získať u autora.

PRE DETI od 10 rokov

Je pripravený na vydanie 4. diel príbehov o škriatkoch.

PRE MLÁDEŽ od 12 rokov
 
Je pripravená nová kniha - fantasy " Rodina v ohrození".

PRE DOSPELÝCH

"Vyvolený právnik" (fantasy)
Knihu vydalo v r. 2016 vydavateľstvo Plat4M Books, s.r.o.
Posledné výtlačky je možné získať u vydavateľa.

Rozprávka o škiatkovi menom Pe-Pe

Prvý diel trilógie o hravom škriatkovi a jeho priateľovi Petrovi

O škriatkoch sa toho popísalo veľa. Príbeh o Petrovi a škriatkovi menom Pe-Pe však doteraz ešte nikto nepoznal. Ako to všetko začalo?

Ako tak sedel Peter v okne, zazrel v húštine  nejaký pohyb a nejaké čudo vyšlo z lesa. Bol to malý človiečik, ktorý by sa zmestil pokojne do topánkovej škatule. Pomalým, váhavým krokom kráčal k Petrovmu oknu. Keď bol pred ním, obradne sa uklonil a povedal:“ Dobrý večer, volám sa Pe-Pe a som škriatok.“

Škriatok Pe-pe v kráľovstve trpaslíkov

Druhý diel trilógie o ich návšteve v neznámej krajine trpaslíkov

Od prvého dňa priateľstva Petra so škriatkom Pe-Pem mali obaja na seba veľa otázok. Chceli čo najviac vedieť o svete toho druhého. V prvom dieli sa priechod medzi oboma svetmi neočakávane uzavrel a škriatok musel zostať celý, celučičký rok v našom svete. Peter sa o neho postaral. A tak strávili spolu celý rok a prežili veľa zaujímavých, napínavých i zábavných príhod. V tejto druhej knihe ide Peter po roku odprevadiť škriatka Pe-Peho. Aké dobrodružstvá na nich čakajú? Je to napínavý príbeh, pri ktorom sa dostanú do krajiny trpaslíkov.

Škriatok Pe-pe sa vracia

V treťom dieli trilógie sa škriatok Pe-Pe vracia do Petrovho sveta

V ňom poverí kráľovná škriatkov z Krajiny rozprávok a kúziel menom Ti-Ti škriatka Pe-Peho, aby navštívil Petrov svet. Má tam vyskúmať, čo všetko ľudia vedia, robia, čo by sa mohli škriatkovia od nich naučiť.

Peter je druhákom na základnej škole, keď ho jeden večer do hlavného mesta príde navštíviť škriatok Pe-Pe s úlohami od kráľovnej. Škriatka mohol vidieť len Peter, pre ostatných bol neviditeľný a tak spolu bývali v jednej izbe, spolu chodili do školy, kde škriatok sedával na skrini. V škole i mimo nej s novým miláčikom, šteniatkom Lucky zažijú mnoho smiešnych i dobrodružných situácií. Po roku „štúdií“ odchádza Pe-Pe naspäť do svojho kráľovstva informovať svoju kráľovnú. Stretnú sa ešte spolu?

To sa dozviete v 4. dieli!

Vyvolený právnik

Muž s mocou, ktorej neodolá ani skorumpovaná štátna mašinéria

Predstavujem mojim priateľom obálku mojej najnovšej knihy pre dospelých Vyvolený právnik, o mužovi s mocou, ktorej neodolá ani skorumpovaná štátna mašinéria. Kniha je fiktívny príbeh čestného advokáta Ondreja Srnu, ktorý žije v skorumpovanej krajine postkomunistického typu.